Ventclean speciālisti sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus, kas saistīti ar visu veidu ventilācijas gaisa vadu tīrīšanu un dezinfekciju, dūmvadu tīrīšanu un apsekošanu. 

Ar ko viss sākas?
Jūs pieņemat lēmumu par gaisa vada attīrīšanu, jo to nomainīt būtu ļoti dārgs prieks. Ja attīrīšana tiek veikta laicīgi, ventilācija kalpos vēl ilgi, gaiss būs tīrāks, bet ugunsgrēka momentālas izplatīšanās iespējamība tiks novērsta pilnībā.

Daudzās daudzdzīvokļu mājās, ir iespēja savus atkritumus izmest atkritumu vadā, tomēr, aizvien biežāk cilvēki sūdzas, ka šis serviss kļūst aizvien nepieejamāks. Slikta smaka kāpņu telpā, netīras un nolietotas atkritumu lūkas un netīra konteineru novietne - tās ir tikai dažas no problēmām, ar ko ikdienā saskaras ikviens mājas iedzīvotājs.

 

Lai nodrošinātu dūmvada, apkures iekārtas un ierīces drošu ekspluatāciju un nepieļautu sodrēju degšanu dūmvadā, to tīra.

 Liels putekļu daudzums – lielu uzņēmumu un rūpniecības cehu nelaime. Laba ventilācija spēj padarīt šo problēmu nemanāmu, taču ventilācijas šahtās ar laiku sakrājas gan putekļi, gan tauki, kas apdraud darbinieku dzīvību. Aizsērējušas ventilācijas caurules var momentāli uzliesmot - tas nozīmē, ka ugunsgrēks, ja tāds rodas, acumirklī apņems visu ēku.

Tīrība – viena no galvenajām veiksmes atslēgām restorānos, kafejnīcās vai citās sabiedriskās ēdināšanas iestādēs.