Ar ko viss sākas?
Jūs pieņemat lēmumu par gaisa vada attīrīšanu, jo to nomainīt būtu ļoti dārgs prieks. Ja attīrīšana tiek veikta laicīgi, ventilācija kalpos vēl ilgi, gaiss būs tīrāks, bet ugunsgrēka momentālas izplatīšanās iespējamība tiks novērsta pilnībā.

Izvērtējot visus šos plusus, Jūs sazinaties ar kompāniju Ventclean. Mēs braucam pie Jums un veicam kontrolpārbaudi.

Pārbaudes laikā mūsu darbinieki ar videorobota palīdzību izpētīs ventilāciju. Kopā ar viņiem Jūs varēsiet sekot procesam, bet procesa beigās mēs Jums izsniegsim disku ar videoierakstu, kā pierādījumu Jūsu izdarītās izvēles pareizībai (lai kāda tā būtu).

Pārbaudes laikā kļūs skaidrs - attīrīšana ir vai nav nepieciešama.

Iespējams, Jūsu bažām nav pamata un mūsu pakalpojumi Jums pagaidām nav vajadzīgi.

Līguma noslēgšanas gadījumā, mēs veiksim tīrīšanu jebkurā Jums ērtā laikā.

Mūsu speciālisti ir izgājuši apmācību Somijā un var garantēt kvalitāti, jo savā darbā viņi izmanto tikai Rietumos pārbaudītas iekārtas.

Mūsdienu tehnika ļauj apstrādāt gan apaļus, gan kantainus gaisa vadus.

Aprīkojums ļauj attīrīt 40 m gaisa vada vienā piegājienā, tādēļ  nepieciešamība pēc inspekcijas lūkām ir minimāla.

Mūsdienīgas ventilācijas attīrīšanas pluss ir  tāds, ka nevienam nav jāatstāj telpas. Pateicoties vakuuma metodes izmantošanai, visus putekļus no gaisa vada savāks speciāls putekļsūcējs. Mēs nevaram apgalvot, ka attīrīšana notiks nemanāmi, bet varam garantēt, ka ierastais dzīves ritms netiks traucēts.

Tiklīdz darbs būs padarīts, mēs atkal ielaidīsim gaisa vadā videorobotu un izsniegsim Jums padarītā darba apliecinājumu. Jūs varēsiet salīdzināt abus videoierakstus un pārliecināties, ka lēmums, par sadarbību ar mums ir pareizs .

Un mēs, savukārt, cerēsim, ka arī nākamreiz Jūs izvēlēsieties tieši mūs!

 

share this item
facebook googleplus linkedin rss twitter youtube